Zbavení rodičovských práv

Výchova dětí po rozchodu rodičů. Uspořádání po rozvodu manželství. Výlučná péče versus střídavá výchova.
Pravidla fóra
Dodržujte prosím v diskusích pravidla etiky. Vulgární příspěvky budou smazány, stejně tak i příspěvky porušující práva jiných osob.

Zbavení rodičovských práv

Příspěvekod Markéta » úte 11. čer 2019 3:21:28

Dobrý den,

u nás je to naopak děti má ve výhradní péči otec (zatím to není soudně rozhodné, ani nijak nařízené, rozhodla jsem se sama). Trpím depresemi a v lednu jsem se zhroutila a kvůli tomu jsem se rozhodla nechat děti prozatím otci. Léčím se na těžké deprese a nechtěla bych je poškodit. Na mém stavu se negativně podepsal právě bývalý manžel, má novou manželku, má třikrát takový plat, bydlel původně pode mnou v bytě a neustále mě pronásledoval a kritizoval, že si vezme děti do své péče, až jsem se z toho tlaku zhroutila. Děti mám jednou za čtrnáct dní na víkend, ale klid nenastal, i když to dopadlo takto a oni se odstěhovali jinam. Na jejich místo se nastěhovala jejich kamarádka, která na mě stále donáší, kdy slyší děti v noci běhat (když nemůžou spát), kdy jsem šla nakupovat a dcerka šlápla do louže a měla špinavé kalhoty apod. včera mi posílal fotky flašky na pití ode mě s dvěma flíčky, že dávám synovi plesnivou flašku a zakládám mu na rakovinu a nemoce. Dnes, že dcerka je nemocná, protože je unavená, že je nedávám včas spát, protože v 11 je slyšela dupat sousedka-špion pode mnou (takže nemám klid), že jí našli streptokoka, za to můžu taky já, protože to chytla v oslabení, jak nevyspalá ode mě. V pátek vyzvedával kufr v bytě, tak si ho hned celý prošel, že tam mám bordel a beru do toho děti a že už toho má dost a že dá opatření, abych děti neměla vůbec. Vyhrožuje dětem, že když např. nesní večeři, tak je ke mně nepustí a používá to jako trest. Je mi špatně a třesou se mi ruce. Copak to nikdy neskončí? Já myslela, že když vyhrál a má děti v péči, že mi dá pokoj a ne, on mě o ně chce připravit úplně? To nemám jako matka žádný práva? To nezáleží na tom, že je mám ráda a oni mají rádi mě?

Naposledy oživil Anonymous v úte 11. čer 2019 3:21:28
Markéta

Zpět na Výchova po rozvodu manželství