Podpora petice

Co se Vám na petici líbí a co ne? Co byste změnili?
Pravidla fóra
Dodržujte prosím v diskusích pravidla etiky. Vulgární příspěvky budou smazány, stejně tak i příspěvky porušující práva jiných osob.

Podpora petice

Příspěvekod Josef » úte 03. bře 2015 21:49:34

Petice je dobře napsaná a plně s ní souhlasím. Jen bych navrhoval podporu petic navzájem mezi třeba K213, JUSTIČNÍ KANÁL, STŘÍDAVKA, UNIE OTCU atd. Všem nám jde vlastně o jedno a kdýž dosáhneme vzájemné podpory je možné s tímto někam hnout. Proto prosím autora petice o oslovení ostatních stejně smýšlejících organizací a vzájemnou podporu petic. Takto mám totiž pocit, že si zde každý hraje na svém pisečku a je to jen ke škodě věci.
Dále bych takto vyzval otce: kdo máte čas a je vám jasné, že tento systém Vás vyřazuje z výchoví děti, tak jděte a vytiskněte tuto petici. Nechte ji podepsat vaše přátelé, kolegy a klidně běžte do ulic. Takto postižených můžu je spousta jenže většina nadává v hospodě, ale tam nic nezmění.
Pod ele. peticí je podpisoví arch v PDF, který lze vytisknout.
Můj cíl je 100 podpisu a to jsou opravdu jen přátelé, kolegové z práce a zbytek podpisu případně posbírám v ul. Brna. Takto sbírám podpisy za zrušení definitivy soudcu ČR a věřte, že spousta lidi vám to rádo podepíše.
Změna tohodle zatraceného zavedeného systému nepříjde sam, bude ji třeba vybojovat. Věnujte svůj čas k dobré věci.

Děkuji
Josef

Re: Podpora petice

Příspěvekod danny1986 » sob 28. bře 2015 17:00:01

Dobrý den

Rád bych se zeptal na Vaši osobní zkušenost se soudy ohledně úpravy styku díťetem s rodičem.
(u mně arogantní soudce, co nechce slyšet žádne argumenty o délce a času, který jsem schopný s dcerou trávit vyfasoval jsem pátek od16h do neděle17h s čímž jako rodič se velmi těžce smiřuji)
Rád bych, ale požádal soud o rozšířený styk pátek až pondělí dovést do školy tzv. americký styl, jak je popsány na zdejších stránkách. Mám potvrzení z práce, že mi vyjdou vstříct s pracovní dobou má to cenu žádat o úpravu???
Velice děkuji za odpověď.
Dále plně souhlasím s navrhovanými body.(možná by se výživné mělo platit 11x ročně, protože rodiče, kteří nemají dítě v péči jsou diskriminování - platí výživné + mají dítě o velkých prázdninách na cca měsíc - druhý rodič nepřispívá)

S pozdravem Danek

Naposledy oživil Anonymous v sob 28. bře 2015 17:00:01
danny1986

Zpět na 13 změn opatrovnické justice